Samo hrabro

Dino Perić vjeruje u prolaz: ''Imamo još dvije utakmice na Maksimiru, tamo su padale velike momčadi''

Dino Perić se osvrnuo na večerašnji poraz protiv Salzburga 1:0.

Dinamo je izgubio 1:0 na gostovanju u Salzburgu u sklopu trećeg kola grupne faze Lige prvaka. Modri su se dobro držali cijeli utakmicu i ravnopravno stajali na terenu, ali nespretnim i nesretnim potezom Moharramija domaćini su zaključili utakmicu golom iz kaznenog udarca.

Pred kamere HRT-a stao je Dinamov branič Dino Perić.

''Mislim da smo odigrali dobru utakmicu, oni su imali jednu, dvije šanse, mi smo imali također jednu, dvije šanse, ali oni su svoju iskoristili. Ovo je veliko natjecanje gdje se i najmanja greška kažnjava, oni su nas danas kaznili nažalost.''

gol expired Luka Ivanušec: "Nije lako igrati protiv ovakvog presinga, ali moramo žaliti za našim prilikama" divider

Prvo poluvrijeme Dinamo je izgledao jako dobro, u nastavku ste ipak malo pali.

''Pa da, ali imali smo i u drugom poluvremenu dvije velike šanse. Ne znam koliko je bilo zaleđe kod gola Drmića. Mislim da smo izgledali kvalitetno svih 90 minuta, naravno da će biti nekih manjih rupa, ne vjerujem da je danas to bilo posebno izraženo. Sve u svemu kvalitetna utakmica s naše strane, žal ostaje za bodovima, ali imamo tri utakmice još do kraja i nadam se da ćemo iznijeti to kako treba.''

gol expired Ludnica na tribinama u Salzburgu, navijači Dinama nadglasali domaćine i palili baklje divider

Iduća utakmica je već za tjedan dana, čekate istog protivnika sada na svom terenu.

''Imamo još dvije utakmice na Maksimiru, tamo se odlično osjećamo, pobjeđivali smo velike ekipe i nadam se da ćemo to uspjeti ponoviti'', zaključio je Perić.