Dinamo sredio poljski Lech, Ademi 'popio' šamar!

Pobjedom 2-1 protiv poljskog Lecha Dinamo je zaključio austrijski dio priprema. Pogotke za Modre zabili su Andrej Kramarić i Luis Ibanez…

Nogometaši Dinama odigrali su i posljednju utakmicu na pripremama u Austriji. Posljednji ispit Modri su imali protiv Lecha, a Poljaci se nisu pokazali dostojnim protivnikom. Nakon tri uvodne šanse Ilije Sivonjića, koji je bio neprecizan, Ibanez je zabio za 1-0 iz slobodnjaka.

Samo nekoliko minuta kasnije dogodio se i jedan incident. Naime, poljski igrač Peszko ošamario je Ademija i pritom zaradio crveni karton. Trener Modrih se, pak, iskazao 'fair playom' i dopustio je Poljacima da uvedu novog igrača.

U 55. minuti Kramarić je bio strijelac za 2-0 nakon što je oduzeo loptu vrataru. Do kraja utakmice Lech je uspio smanjiti tek na 2-1, a pogodak je zabio Bosacki iz 11-erca.