Različite postave

Dinamo otvorio zimske pripreme pobjedom: Menalo i Jurić sredili Olimpiju

Dinamo je pobijedio Olimpiju 2:0 u prvoj utakmici na zimskim pripremama u Rovinju...

Momčad trenera Željka Kopića upisala je prvu pobjedu na početku pripremnog perioda u Rovinju. Plavi su bili bolji od slovenskog prvoligaškog kluba Olimpije i zasluženo slavili rezultatom 2:0. Pogotke su postigli Luka Menalo i Deni Jurić, stoji na službenoj web stranici Dinama.

Stožer plavih odlučio se za različite postave u oba poluvremena kako bi što više igrača upisalo minutažu u pripremnom periodu. U Rovinj su iz kampa B momčadi stigli i mladi igrači Tomislav Duvnjak, Bartol Barišić i Fran Tomek.

Iduća prijateljska utakmica na rasporedu je u nedjelju 16. siječnja u 14:30h kada će protivnik plavih biti slovenska momčad Koper.

Dinamo – Olimpija 2:0

Stadion Valbruna, Rovinj

Dinamo; prvo poluvrijeme: Zagorac – Theophile, Dilaver, Franjić – Špikić, Baturina, Tomek, Ivanušec, Bočkaj –Petković, Oršić; drugo poluvrijeme: Čavlina – Milić, Lauritsen, Perić – Moharrami, Gojak, Duvnjak, Bulat, Menalo – Jurić, Barišić

Trener: Željko Kopić

Olimpija; prvo poluvrijeme: Banić – Boakye, Milović, Crnomarković, Pavlović – Mudražija, Kapun, Pilj – Sešlar, Nukić, Ziljkić; drugo pluvrijeme: Banić (76. Mauricio) – Andrejašič, Delamea, Ratnik, Fink – Tomić, Korun, Gavrić – Kurež (76. Baskera), Tall, Aldair

Trener: Dino Skender

Sudac: Marin Vidulin (Kanfanar), Gledatelja: utakmica zatvorena za gledatelje

Strijelci: 1:0 Menalo (66.), 2:0 Jurić (67.)