Vraška inovacija

Dinamo je sinoć u stilu predstavio novu garnituru, ali jedan detalj mnogima se nije svidio

Dinamo je sinoćnjim otvaranjem HNL-a deklasirao Istru 5-0, a po prvi puta smo u akciji mogli vidjeti nove "treće" dresove.

Dinamo - Istra (Foto: Goran Mehkek)

Nova sezona HNL-a započela je uvjerljivom pobjedom Dinama nad Istrom od 5-0. Modri su već u prvom poluvremenu efektivno riješili utakmicu golovima Hoxhe, Theophilea i Kulenovića za uvjerljivih 3-0 na poluvremenu.

Drugi dio nije bio puno bolji za goste, Kulenović i Gabriel pojačali su prednost Modrih, a posebno se istaknuo Martin Baturina s tri asistencije.

Olujna večer na Maksimiru dala je priliku za premijeru novog "trećeg" ovosezonskog dresa koji je klub najavio ranije isti dan.

Dres je izazvao kontroverzu među određenim dijelom navijača Dinama zbog nedostatka grba umjesto kojeg se nalazi malo zlatno slovo "d".

Jedan navijač napisao je: "Znam da je treći dres, ali bilo bi lijepo naprijed grb vidjeti."

Drugi je dodao: "Samo na trećoj opciji i samo ove sezone. Ne dirajte nam sveti grb i šahovnicu u njemu!"

Treći dresovi su inače osmišljeni za europska gostovanja, a zasigurno će se koristiti u play-offu za Ligu prvaka.

Donna Vekić Povijesno zlato braće Sinković pratila je i Donna Vekić: Njezina reakcija govori sve divider

Dinamo Zagreb Gol.hr saznaje: Dinamo zaključio bombastičan transfer, veliko pojačanje stiže u Zagreb divider

Leon Marchand Čudesni Francuz briljira na Olimpijskim igrama, već padaju usporedbe s dvojicom najvećih u povijesti divider

Damir Martin Damir Martin u svom posljednjem nastupu na Olimpijskim igrama osvojio 11. mjesto divider