Očekivana pobjeda

Potencijalni protivnik Dinama u Ligi prvaka rutinski odradio posao

Ludogorec je uvrjeljivo savladao Shamrock Roverse 3:0.

U prvoj utakmici 2. pretkola nogometne Lige prvaka bugarski Ludogorec je na svom terenu u Razgradu svladao irski Shamrock Rovers sa 3:0 (2:0).

gol expired Šveđani nisu tako moćni: Mnogi su već otpisali Rijeku, a nogometni liliputanci srušili su prvaka divider

U prvom poluvremenu dva gola postigao je ciparski napadač Pieros Sotiriou u 26. i 35. minuti, da bi konačni rezultat u četvrtoj minuti sudačke nadoknade postavio Igor Thiago.

Charles Leclerc (Foto: AFP) Poznatom F1 vozaču ukraden sat od dva milijuna eura: Da stvar bude gora brže, bolje prodan za mizeriju divider

Ukupni pobjednik dvoboja Ludogorec - Shamrock Rovers u 3. će pretkolu igrati protiv pobjednika dvoboja između Dinama i makedonskog Škupija, dok će se poraženi iz ta dva dvoboja sastati u 3. pretkolu Europske lige.