Jednostavno je!

Poklanjamo Hajdukov dres: Ako ga želite imati, evo što trebate napraviti

U našem giveawayu dijelimo prvi od osam dresova četiri najveća hrvatska kluba.

Rokas Pukštas (Foto: Tom Dubravec/Cropix)

Gol.hr je za svoje vjerne čitatelje pripremio dresove četiriju najvećih hrvatskih nogometnih klubova.

Prvi je na redu domaći dres Hajduka, a dobit će ga onaj koji točno pogodi minutu prvog pogotka u derbiju 28. kola SuperSport HNL-a između Hajduka i Dinama koji će se odigrati ove subote na Poljudu od 19:30.

Ovo je prvi od osam giveawaya koje ćemo imati na profilu gol.hr na Instagramu do kraja HNL sezone 2023./2024., a još ćemo dijeliti dresove Rijeke, Dinama i Osijeka.

Ovo su pravila:

1. U komentaru napišite točnu prognozu.
  2. Pratite profil @golhr
  3. GIVEAWAY traje do prvog zvižduka utakmice HAJDUK - DINAMO, a kraj GIVEAWAYA će biti naznačen komentarom.
  4. Profili s više od jednog komentara će biti diskvalificirani.
  5. Profili čiji komentari su naknadno uređivani će biti diskvalificirani.
  6. Pobjednik GIVEAWAYA je profil koji prvi objavi točnu prognozu u komentaru ove objave.
  7. Pobjednik će biti proglašen u storyju na profilu @gol.hr maksimalno 90 minuta nakon posljednjeg zvižduka.
  8. Pobjedniku dres može biti dostavljen isključivo na adresu na prostoru Republike Hrvatske.
  9. Pobjednik osvaja domaći dres Hajduka (veličina M).

Primjer ispravnog komentara: '45+1.'