Pljušte pohvale

Vatreni kojeg smo dugo čekali blista nakon povratka od ozljede: ''Radi veliki posao''

Atléticov trener Diego Simeone pohvalio je u nedjelju navečer hrvatskog nogometnog reprezentativca Šimu Vrsaljka, koji je u pobjedi 3:1 nad Villarrealom asistirao za prvi pogodak.

Šime Vrsaljko bio je asistent za prvi pogodak madridskog Atletica u domaćoj pobjedi protiv Villarreala 3:1 u posljednjoj utakmici 25. kola La Lige.

"Jako sam zadovoljan konkurencijom unutar momčadi. Vratili su nam se (nakon ozljeda) Trippier, Joao, Costa... Igrači koji su igrali umjesto njih pokazali su da su sve bolji. Vrsaljko radi veliki posao", izjavio je Diego Simeone na konferenciji za medije podno stadiona Wanda Metropolitano u Madridu.

Vrsaljko, 28-godišnji desni bek, asistirao je u 40. minuti napadaču Ángelu Correi za izjednačujući pogodak. Igru je napustio u 58. minuti. To mu je bila šesta utakmica za Atlético otkako se u siječnju vratio u momčad nakon jednogodišnjeg izbivanja zbog ozljede koljena.

Vrsaljko je ovaj mjesec iskoristio ozljede Kierana Trippiera i Santiaga Ariasa, koji igraju na njegovoj poziciji.

gol expired Još jedna loša vijest za Zidanea: Real protiv Barce bez igrača kojeg im je oteo divider