Ajoj kako su ih zgazili...

Bez popuštanja do samog kraja: Nemilosrdni Bayern u Njemačkom kupu utrpao 12 golova u gostima!

O tome koliko su ih željeli potopiti najbolje svjedoči podatak da su u posljednjih 10 minuta Bavarci postigli čak četiri pogotka.

Nogometaši Bayerna u prvom kolu Njemačkog kupa (DFB Pokal) kao gosti su svladali Bremer SV s nevjerojatnih 12:0.

Bavarci su nastupili u kombiniranom sastavu, bez svog glavnog golgetera Roberta Lewandowskog, ali i dalje je to bila respektabilna momčad, s Joshuom Kimmichom,Leroyjom Saneom i Thomasom Müllerom od prve minute.

Nije im dugo trebalo da zatresu mrežu svojih domaćina. Eric Maxim Choupo-Moting u osmoj minuti je bio strijelac, a u 16. asistent za Jamala Musialu. Uslijedio je jedan autogol i još dva pogotka Choupe-Motinga te je Bayern na poluvrijeme otišao s visokih 5:0.

No, nije se na tome zaustavio. U prve četiri minute drugog dijela još su dvaput zabili, a zatim se u strijelce sredinom nastavka upisao i Sane.

Pri rezultatu 0:8 stoper Bremera Ugo Nobile dobio je izravni crveni karton, a u situaciji s igračem više igrači Bayerna nisu htjeli rutinski odradili preostalih 15-ak minuta susreta već su dodali gas i postigli još četiri zgoditka.