Prvi gol u Premier ligi

VIDEO Lovren šokirao Chelsea, Henderson zabio spektakularan gol

Liverpool je pobijedio Chelsea 2:1 na Stamford Bridgeu u 5. kolu Premier lige...

Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren doveo je Liverpool u vodstvo u 17. minuti.

Coutinho je centrirao s lijeve strane, a Lovren je potpuno neometan dočekao loptu na drugoj vratnici i zakucao je u mrežu. Čini se da je Chelseajeva obrana pokušala namjestiti zaleđe, ali loše je to učinila pa su čak tri igrača Liverpoola ostala sama ispred Courtoisa. Lovren je postigao svoj prvi gol za Liverpool u Premier ligi.

Liverpool je u 36. minuti poveo 2:0 prekrasnim golom Jordana Hendersona, koji je opalio s nekih 25-26 metra i pogodio gornji lijevi kut. Courtoisa se možda nije najbolje postavio, ali ništa ne mijenja na stvari, pogodak spada u rubriku eurogolova.

Chelsea je smanjio na 2:1 preko Diega Coste u 62. minuti, no za nešto više nije imao snage. Nakon pet kola i Liverpool i Chelsea imaju po 10 bodova, kao i drugi Everton koji ima utakmicu manje, dok je na vrhu Manchester City sa 12 bodova i utakmicom manje.