Nogomet
SPORTOVI
Nogomet
odlazak iz rusije

L'equipe tvrdi: Dejan Lovren potpisuje za velikana, već je bio tamo

Francuzi tvrde da je Dejan Lovren na korak do potpisa za Lyon.

Dejan Lovren (Foto: Goran Stanzl/Pixsell)

Kako tvrdi ugledni francuski L'equipe, Dejan Lovren je na korak do odlaska iz Zenita. Prema tvrdnji francuskog dnevnog lista Lovren se vraća u Francusku i potpisuje za Lyon.

Lovren je bio u Lyonu od 2010. do 2013., a nakon Lyona je igrao u dresu Southamptona da bi kasnije ostvario transfer karijere i potpisao za Liverpool.

Hrvatski stoper je u Liverpoolu igrao šest sezona, a 2020. godine je otišao u Zenit s kojim je ušao u zadnjih šest mjeseci ugovora.

Prošao liječničke preglede?

L'Équipe tvrdi da je hrvatski nogometaš prošao liječničke preglede u Francuskoj te da je sve spremno za potpis.

Navodno je Lovren velika želja Laurenta Blanca koji smarta da mu je potreban iskusan stoper za nastak sezone, a u Lovrenu ga je i pronašao.
 

 

 

Još brže do sportskih vijesti i prijenosa. Preuzmi
DNEVNIK.hr aplikaciju

Nastavi čitati
divider

Još vijesti
divider