Vrijeme za osvetu

Najskuplji igrač Liverpoola zabio gol, a svi pričaju o proslavi: Za kritičare ima samo jednu poruku

Darwin Nunez zabio je pogodak Arsenalu u 10. kolu Premier lige na Emiratesu.

Darwin Nunez (Foto: Afp)

Nogometaši Arsenala ugostili su Liverpool u susretu 10. kola engleske Premier lige, a nakon prvih 45 minuta rezultat je 2:1

Poveli su Topnici pogotkom Martinellija nakon samo 58 sekundi igre, sjajno mu je asistirao Odegaard, a rezultat je poravnao Darwin Nunez u 34. minuti dvoboja.

Iskoristio je asistenciju Luisa Diaza i zabio svoj drugi prvenstveni pogodak. Burno je proslavio zgoditak i poslao jasnu poruku kritičarima, koji posljednjih mjeseci "udaraju" po urugvajskom napadaču.

Proslavu Darwina Nuneza možete vidjeti OVDJE.

U petoj minuti sudačke nadoknade Arsenal je zabio za 2:1 preko Sake, ali već u 53. minuti Firmino je sve opet vratio na početak, zabio je za 2:2.