nova majstorija

VIDEO Pep, gledaš li ti ovo? Dani Olmo zabio novi briljantan pogodak, već peti ove sezone

Katalonac Dani Olmo briljira na početku sezone.

Dani Olmo (Foto: Afp)

Bayern, Leverkusen, Stuttgart… Dani Olmo ne prestaje parati mreže na startu nove sezone.

U prvoj utakmici 2. kola njemačkog nogometnog prvenstva RB Leipzig je na svom terenu svladao Stuttgart s 5:1 (0:1).

Nakon što su gosti na odmor otišli s prednosti koju im je osigurao Guirassy (35), u nastavku je igrala samo domaća momčad, koja je preokrenula golovima Henrichsa (51), Olma (63), Opende (66), Kampla (74) i Simonsa (76).

Olmo je zabio sjajan pogodak iz okreta i tako nastavio s odličnom formom. Zabio je tri komada Bayernu u Superkupu pa u porazu od sjajnog Leverkusena, a sada i ovaj lijepi pogodak Stuttgartu našeg Borne Sose, koji je igrao do 58. minute.

Tko zna, do kraja prijelaznog roka ima još manje od tjedan dana, a Pep Guardiola trza na svog sunarodnjaka iz Katalonije. Bilo bi lijepo vidjeti Olma kraj Kovačića i Gvardiola.