Nogomet
SPORTOVI
Nogomet

'Da i sve rekorde oborim, ljudi će pljuvati po meni!'

Kapetan Rome Francesco Totti osvrnuo se na brojne kritike koje je doživljavao od strane medija u svojoj karijeri...

gol expired (Foto: DNEVNIK.hr)

Totti je postavio još jedan rekord: odigrao je u dresu Rome 34 740 minuta, više nego itko. No, 33-godišnji veteran koliko god toga ostvario, uvijek će imati i brojne kritičare zbog svojeg ponašanja na terenu (prgavost, nepotrebni crveni kartoni, pljuvanje protivničkih igrača, provociranje navijača...) i toga je svjestan.

'Uvijek će me napadati i pisati loše o meni da oborim i sve rekorde svijeta,' izjavio je Totti za laroma.it, nakon što je primio još jednu nagradu.

Podsjetimo, sa 192 postignuta pogotka Totti je šesti strijelac Serie A svih vremena. Svoju cijelu karijeru, od 1992. do danas, proveo je u Romi, za koju je nastupio na 442 utakmice. U dresu reprezentacije nastupao je od 1998. do 2006., a nakon osvajanja SP-a u Njemačkoj prije četiri godine odlučio se oprostiti od Azzura.

 

Više o

Nastavi čitati
divider

Još vijesti
divider

 
Prati nas na Instagramu!
Veliki derbi Hajduka i Dinama ponovo su obilježile baklje i pirotehnika. 😐

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Može li Bjelica izvesti Dinamo iz krize? 🤔

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Ostao je još samo Joškov džemper... ⚽

Hvala vam što ste dio zajednice koja ponosno ističe poruku: I MI POMAŽEMO KAMENČIĆIMA! ❤
Najnovije pojačanje UPU ekipe i ozbiljni fantazista - Stipe. ❤️

Evo i njegovih par fotografija s posljednja dva snimanja pa da tako najavimo večerašnju derbi epizodu koju možete pratiti od 21:00 na našem portalu. 🎬

Bokin džemper u kojem Stipe dominira na fotografijama je razgrabljen tijekom ovog vikenda. Ostalo je još samo nekoliko primjeraka Joškovog džempera. Pa bacite oko na link u storyju. 😍