Gaze po Otoku

Raspucani Crystal Palace pregazio Arsenal kod kuće i dodao ga na svoj popis žrtava

Arsenal će ostati na petom mjestu Premier lige poslije teškog nokauta od Crystal Palacea.

Nogometaši Crystal Palacea pregazili su Arsenal 3:0 na svom travnjaku u 31. kolu Premier lige. Domaćinu je ovo treći put u zadnjih pet ligaških utakmica da je zabio dva ili više komada već do poluvremena.

Ovaj put precizni su bili Mateta i Ayew, a posao je u nastavku završio Wilfried Zaha s bijele točke. Zahi je to bio 18. izboreni penal u karijeri, a samo su Jamie Vardy i Raheem Sterling po tom podatku bolji od njega u povijesti Premier lige

Palace igra sjajno u zadnje vrijeme, nema poraza u zadnjih pet utakmica, a u posljednje tri ostao je neporažen protiv Cityja, pregazio Everton u FA kupu i sad Arsenal u ligi, a da nije primio ni gol u procesu...