Opravdano isključenje

Šokirana Italija ostala s igračem manje: Pogledajte Bonuccijev lakat u glavu Busquetsa

Italija i Španjolska bore se za plasman u finale Lige nacija.

Aktualni europski prvak Italija ugostila je Španjolsku u polufinalnom susretu Lige nacija na San Siru. Nakon prvih 45 minuta, rezultat je 2:0 u korist Španjolaca.

Prvi dio susreta obilježilo je isključenje kapetana Azzura Leonarda Bonuccija, a samo nekoliko minuta kasnije Španjolci su u potpunosti utišali domaće navijače.

Prvi žuti karton zaradio je u 30. minuti susreta zbog prigovora, a samo 12 minuta kasnije sudac ga je poslao na ranije tuširanje. Nakon jednog duela, Bonnuci je laktom pogodio Busquetsa u glavu i zaradio drugi žuti karton.

Pokušali su njegovi suigrači utjecati na odluku glavnog suca, ali bilo je opravdano isključenje.

Isključenje Bonuccija možete vidjeti OVDJE.

Inače, Španjolska je povela već u 17. minuti susreta preko Ferrana Torresa, a u drugoj minuti dodatka prvog poluvremena zabio je svoj drugi pogodak za 2:0.