viralni hit

Ronaldo s četiri gola ispisao povijest, a u tome su mu pripomogli oranica i litavski vratar

Cristiano Ronaldo posvojio je još jedan rekord u svoje vlasništvo nakon susreta Litve i Portugala.

Cristiano Ronaldo slavi pogodak (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Cristiano Ronaldo postigao je četiri pogotka u pobjedi 5:1 Portugala protiv Litve u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo. Tim je golovima prestigao Robbieja Keanea i postao najbolji strijelac europskih kvalifikacija svih vremena s 25 golova, dva više od Keanea.

"Sve mi je bliže. Zar nemaš već dovoljno rekorda, Cristiano?" napisao je Irac na svom Instagramu na dan utakmice Litve i Portugala.

Cristiano Ronaldo (Foto: AFP) Briljantna partija Cristiana Ronalda: Izrešetao mrežu Litve i srušio rekord! divider

Portugalac je vjerojatno u sebi odgovorio "nemam", a onda u drugom poluvremenu potopio domaćina. No pogodak za novo vodstvo Portugala bio je čista komedija. Ronaldo ga je zabio s 20-ak metara, no on bi se trebao pripisati golmanu Šetkusu.

gol expired Portugal s Ronaldom slavio u Beogradu, Srbija u dosta teškoj poziciji divider

Cristiano je pucao, lopta je uz odskakivanje po "oranici" nekako stigla do Šetkusa koji se bacio, blokirao udarac, ali se lopta odbila u zrak. Litavski čuvar mreže nije se najbolje snašao, lopta mu je pala na rame i odbila se u mrežu iza njegovih leđa. Bio je to pogodak kojim je Ronaldo dostigao Keanea...

Kako je izgledao taj komični trenutak iz 62. minute, pogledajte u priloženom videu.

gol expired Štimac kreirao veliko iznenađenje: Hrvatski stručnjak šokirao Aziju! divider