Raspucao se

Fenomenalna utakmica Cristiana Ronalda: Završilo 0:4, on zabio sva četiri gola

Al Nassr je kao gost slavio sa 4:0, a sve golove postigao je Cristiano Ronaldo.

Cristiano Ronaldo (Foto: Afp)

U 16. kolu nogometnog prvenstva Saudijske Arabije vodeći Al Nassr upisao je uvjerljivu pobjedu na gostovanju kod Al Wehde. Konačan rezultat bio je 0:4, a sva četiri pogotka za goste postigao je Cristiano Ronaldo.

Ronaldov je svoju seriju počeo u 21. minuti, drugi gol je zabio u 40., zatim je realizirao jedanaesterac u 53. minuti, da bi u 61. kompletirao svoj poker golova.

Ronaldo je tako stigao do brojke od 503 ligaška gola u svojoj karijeri.

Tri je zabio za Sporting iz Lisabona, potom je u Premier ligi zabio 103 gola (84+19) za Manchester United, 311 u dresu Real Madrida, 81 za Juventus, te pet za Al Nassr.

Ronaldo je u klupskoj karijeri u svim natjecanjima zabio 706 golova u 955 nastupa.

Al Nassr sada ima 37 bodova, isto toliko ima i drugoplasirani Al Shabab koji ima lošiju gol-razliku.