Golman nemoćan

VIDEO Ronaldo podsjetio na najbolje dane iz Uniteda: Kakav projektil iz slobodnjaka s 30 metara!

Cristiano Ronaldo zabio je sjajan pogodak iz slobodnog udarca za svoj Al Nassr u slavlju 2:1 protiv Abhe.

Cristiano Ronaldo (Foto: Afp)

Cristiano Ronaldo večeras je postigao novi gol u dresu Al Nassra u slavlju 2:1 protiv Abhe u 21. kolu saudijske Premier lige.

Neočekivano su gosti poveli u 26. minuti susreta te držali vodstvo sve do 79. minute, ali onda se pojavio Cristiano Ronaldo i svima dokazao da ima još dinamita u njegovim nogama.

Dino Mikanović VIDEO Pogledajte golčinu za drugi Hajdukov trijumf bez primljenog gola u nizu divider

Često osporavan zbog lošeg izvođenja slobodnih udaraca posljednjih godina, Ronaldo je stavio loptu na gotovo 30 metara, u svom stilu se namjestio i vrhunski opalio pokraj živog zida, vratar gostiju je bio potpuno nemoćan.