Nogomet
SPORTOVI
Nogomet
Moj tata je najjači

Cristiana juniora napali zbog detalja na ovoj fotografiji, tata Ronaldo oduševio komentarom

Cristiano jr. fotografirao se s bakom u Adidas čarapama i šlapama, a društvene mreže uzele su ga na zub.

gol expired (Foto: DNEVNIK.hr)

Najstariji sin slavnog Cristiana Ronalda, CR junior, fotografirao se s bakom i Ronaldovom majkom Mariom Dolores, a ona ju je objavila na Instagramu za svojih 2,6 milijuna pratitelja.

Ali umjesto emotikona i srca na dirljiv obiteljski trenutak, većina komentara bila je usmjerena prema 11-godišnjaku koji je na sebi imao Nikeovu majicu i kratke hlače te Adidasove čarape i šlape.

Nosi što želi, a ne što vi želite

Obožavatelje su zbunili Adidasovi komadi na njemu s obzirom na to da mu je otac zaštitno lice Nikea već godinama te su se zapitali što radi u opremi velikog rivala očevim pokroviteljima, ali Ronaldo im je brzo i efikasno odgovorio:

"Nosi što on želi, a ne što vi želite“, poentirao je Ronaldo i srušio Internet.

Inače, Ronaldo je 2016. godine potpisao novi 10-godišnji ugovor težak milijardu dolara s popularnim brendom i često objavljuje sadržaj vezan za Nike na svojim društvenim mrežama.

Nastavi čitati
divider

Još vijesti
divider

 
Prati nas na Instagramu!
Veliki derbi Hajduka i Dinama ponovo su obilježile baklje i pirotehnika. 😐

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Može li Bjelica izvesti Dinamo iz krize? 🤔

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Ostao je još samo Joškov džemper... ⚽

Hvala vam što ste dio zajednice koja ponosno ističe poruku: I MI POMAŽEMO KAMENČIĆIMA! ❤
Najnovije pojačanje UPU ekipe i ozbiljni fantazista - Stipe. ❤️

Evo i njegovih par fotografija s posljednja dva snimanja pa da tako najavimo večerašnju derbi epizodu koju možete pratiti od 21:00 na našem portalu. 🎬

Bokin džemper u kojem Stipe dominira na fotografijama je razgrabljen tijekom ovog vikenda. Ostalo je još samo nekoliko primjeraka Joškovog džempera. Pa bacite oko na link u storyju. 😍