Sjajan gol

VIDEO Unitedov talent zabio prvi pogodak, asistirao mu njegov idol - Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo zaigrao od prve minute za Manchester United u Europskoj ligi protiv Real Sociedada.

Cristiano Ronaldo (Foto: Afp)

Manchester United slavio je na gostovanju kod Real Sociedada s 1:0 u sklopu 6. kola Europske lige i tako potvrdio plasman u šesnaestinu finala.

U 17. minuti dvoboja de Gea je poslao jednu loptu na protivničku polovicu, glavom su to odbili u sredinu za Cristiana Ronalda, koji je sjajnim dodavanjem pronalazi Garnacha. Talentirani nogometaš Uniteda projurio je kroz domaće obrane i zakucao loptu u suprotni kut.

To je njegov prvi pogodak za mančestersku momčad, a asistirao mu je ni manje, ni više nego njegov idol.

Snimku Ronaldove asistencije možete vidjeti OVDJE.

Već treću utakmicu u nizu portugalski nogometaš kreće od prve minute, a za sada se odužio pogotkom i asistencijom. Sjajan je to povratak za Ronalda nakon incidenta, zbog kojeg su ga izbacili iz prve momčadi.