dvije bombetine

Katar osvojio bod na Copa Americi: Paragvaj prosuo veliku prednost, padali sjajni golovi

Katar je prikazao dobru igru u debiju na Copa Americi.

Katar slavi (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Katar je osvojio prvi bod na Copa Americi, gdje nastupa kao gostujuća reprezentacija. U utakmici skupine B odigrali su 2:2 s Paragvajem koji je prosuo prednost 2:0.

Paragvaj je poveo već u četvrtoj minuti golom 36-godišnjeg Oscara Cardoza iz penala. U 56. minuti Gonzalez je fantastičnim dalekometnim udarcem povisio na 2:0.

Istom mjerom uzvratio je Almoez, koji je u 68. minuti još ljepše pogodio za 2:1. Povratak je u 77. dovršio Khoukhi, koji je realizirao situaciju jedan na jedan.

Katar je u debiju na Copa Americi pokazao dobru igru, a uz dva postignuta gola propustili su još nekoliko dobrih prilika.

U prvoj utakmici skupine Kolumbija je s 2:0 pobijedila Argentinu, koja se tako nakon prvog kola nalazi na začelju ljestvice.