Nova pobjeda prvaka

Chelsea se diže: Hajdukov krvnik pao na Stamford Bridgeu

Chelsea je nakon šoka u prvom kolu povezao drugu uzastopnu pobjedu.

U susretu trećeg kola Premierlige Chelsea je na Stamford Bridgeu pobijedio Everton 2:0. Golove za aktualnog engleskog prvaka zabili su Cesc Fabregas (27) i Alvaro Morata (40).

Bio je ovo već treći uzastopni susret ovih klubova u kojima Everton nije zabio gol. Chelseaju je ovo treća uzastopna pobjeda protiv kluba iz Liverpoola uz gol razliku 10:0.

Chelsea je nakon šokantnog poraza u prvom kolu povezao drugu uzastopnu pobjedu. U prethodnom kolu s 2:1 pao je gradski rival Tottenham.

U drugom susretu West Bromwich Albion i Stoke City su odigrali bez pobjednika, 1:1. Poveo je WBA golom Jayja Rodrigueza u 61. minuti, a izjednačio je Peter Crouch u 77. minuti nakon velike pogreške domaće obrane.

Večeras su na rasporedu još dvije utakmice. U derbiju kola sastaju se Liverpool i Arsenal, a snage će odmjeriti Tottenham i Burnley.

Na ljestvici vodi Manchester United s devet bodova, dok Huddersfield Town i Manchester City imaju po sedam bodova. Chelsea ima šest bodova.