ljepotica alonsa za pobjedu

Chelsea nanio novi poraz Mourinhovom Tottenhamu, Kovačić odigrao odličnih 90 minuta

Utakmicom Chelseaja i Tottenhama otvoreno je 27. kolo engleske Premierlige.

U sklopu prve utakmice 27. kola engleske Premierlige Chelsea je pred svojim navijačima slavio protiv Tottenhama s 2:1

gol expired Hajduk odigrao sjajnu utakmicu i potpuno demolirao Goricu: Splićani sprašili šest komada! divider

Chelsea je do zaslužene pobjede stigao golovima Oliviera Girouda i Marcosa Alonsa, dok je Tottenham ublažio poraz autogolom Rudigera u posljednjoj minuti susreta.

Mateo Kovačić odigrao je jako dobrih 90 minuta u dresu Chelseaja.

gol expired Filip Bradarić zaradio crveni karton u vrlo važnoj utakmici za ostanak u ligi divider

Ovom pobjedom Chelsea se učvrstio na četvrtom mjestu ljestvice, posljednjem koje vodi u Ligi prvaka iduće sezone. Razlika između Chelseaja i Tottenhama uoči utakmice bila je samo jedan bod, a sada je na četiri.

Tottenham do kraja kola može pasti i do sedmog mjesta, no da se to dogodi pobjede bi morali upisati Sheffield United i Manchester United.

gol expired VIDEO Pogledajte čudesnu drugu vožnju Filipa Zubčića kojom je zaprepastio skijaški svijet! divider