Hrabrost ili ludost?

VIDEO Carrick u svojoj drugoj utakmici kao šef Uniteda ostavio Ronalda na klupi i uzeo bod prvaku Europe

Portugalski superstar ušao je u nastavku pri vodstvu svojih 0:1, ali na kraju doma idu s bodom.

Novi šef Manchester Uniteda Michael Carrick tek u svojoj drugoj utakmici kao trener ostavio je Cristiana Ronalda na klupi i uzeo bod u gostima odigravši 1:1 kod prvaka Europe i aktualnog lidera Premier lige Chelseaja u 13. kolu.

gol expired Manchester City u Božićnoj idili sredio West Ham, Nikola Vlašić ostao na klupi divider

Poslije prvog dijela bez golova prvi su udarili gosti. U 50. minuti Jadon Sancho pogodio je za 0:1 pa 14. minuta kasnije prepustio svoje mjesto Cristianu Ronaldu. Unatoč ulasku najveće zvijezde Crveni vragovi nisu uspjeli sačuvati minimalnu prednost. U 69. minuti Jorginho je bio precizan s bijele točke i postavio konačnih 1:1.