Nogomet
SPORTOVI
Nogomet
Ostaje u Dinamu

Cannavaro priznao: "Prva pomisao bila mi je da možda i ja moram otići"

Trener Dinama Fabio Cannavaro osvrnuo se na jučerašnja zbivanja u Maksimiru...

Fabio Cannavaro (Foto: Ronald Goršić/Cropix)

Trener Dinama Fabio Cannavaro najavio je utakmicu s Bjelovarom u Hrvatskom kupu i osvrnuo se na posljednje događaje u Maksimiru, odnosno na smjenu sportskog direktora Marka Marića i glasine da je ponudio ostavku, što su u Dinamu oštro demantirali, kao i da su obavili razgovor s mogućim novim trenerom.

"Plan mi je da ostanem i nastavim raditi svoj posao. Želim poboljšati igrače i momčad", kazao je Cannavaro i nastavio:

Glavna loža u Maksimiru Dinamo otkrio karte i isturio glavnu figuru: Sprema se veliko iznenađenje divider

"Naravno da je to što se jučer dogodila bila velika vijest za mene jer me je Marko Marić doveo u Dinamo. Popričali smo o svemu. Prva pomisao bila mi je da možda i ja moram otići jer je on otišao. Ali Marko mi je rekao da ostajem i da trebam ostati, da se tu ništa ne mijenja. Pričao sam i s Upravom i imam njihovu punu podršku", kazao je Cannavaro i dodao:

"Moramo ići naprijed jer imamo važno ciljeve. Situacija je komplicirana, ali moramo zadržati fokus i stabilnost."

 

Još brže do sportskih vijesti i prijenosa. Preuzmi
DNEVNIK.hr aplikaciju

Nastavi čitati
divider

Još vijesti
divider

Prati nas na Instagramu!
Veliki derbi Hajduka i Dinama ponovo su obilježile baklje i pirotehnika. 😐

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Može li Bjelica izvesti Dinamo iz krize? 🤔

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Ostao je još samo Joškov džemper... ⚽

Hvala vam što ste dio zajednice koja ponosno ističe poruku: I MI POMAŽEMO KAMENČIĆIMA! ❤
Najnovije pojačanje UPU ekipe i ozbiljni fantazista - Stipe. ❤️

Evo i njegovih par fotografija s posljednja dva snimanja pa da tako najavimo večerašnju derbi epizodu koju možete pratiti od 21:00 na našem portalu. 🎬

Bokin džemper u kojem Stipe dominira na fotografijama je razgrabljen tijekom ovog vikenda. Ostalo je još samo nekoliko primjeraka Joškovog džempera. Pa bacite oko na link u storyju. 😍