Kraljevi ogoljeni

Veliko iznenađenje u Španjolskoj: Povratnik u elitno društvo šokirao Real u Madridu

Cadiz je pobijedi Real Madrid 1:0 u 6. kolu španjolskog prvenstva

Novi prvoligaš Cadiz napravio je senzaciju svladavši u utakmici 6. kola španjolskog prvenstva u Madridu Real s 1-0.

Cadizu je to prva pobjeda protiv Reala još od 1991. godine, kada je za njih igrao i bivši hrvatski izbornik Igor Štimac, a "Kraljevski klub" je doživio prvi poraz u Primeri nakon sedam mjeseci.

gol expired Katastrofalna vijest za Liverpool: Brutalan start na Virgilu van Dijku, Klopp se hvatao za glavu divider

Honduraški napadač Anthony Lozano doveo je Cadiz u vodstvo već u 16. minuti, a začuđujuće, taj gol je ostao jedini na utakmici. Nakon vrlo slabog izdanja Reala u prvom dijelu, Zinedine Zidane je u nastavku, u 46. minuti napravio čak četiri izmjene, a tada je zamijenjen i Luka Modrić. No, rezultat se nije promijenio, Vinicius Jr je promašio zicer glavom, a Karim Benzema je u završnici pogodio vratnicu.

Unatoč porazu, Real je i dalje prvi sa 10 bodova, ali iz pet utakmica, dok je Cadiz drugi također s 10 bodova, ali iz šest dvoboja.

Ranije je Atletico Madrid slavio kod Celte u Vigu s 2-0 pogocima Luisa Suareza (6) i Yannicka Carrasca (90).

Radi li Dalić dobro smjenu generacija i je li Rakitić otišao s gorčinom? Evo što kaže bivši Vatreni koji Ivana dobro poznaje