Potop Stuttgarta

Minimalne pobjede vodećeg dvojca u Bundesligi, Leipzig se duže mučio nego Bayern

Nogometaši Bayerna i Leipziga upisali su minimalne pobjede u 17. kolu Bundeslige, pa Bavarci i dalje imaju četiri boda prednosti u odnosu na Leipzig.

Europski prvak Bayern slavio je s 1:0 kod Augsburga, a jedini gol zabio je Lewandowski iz penala u 13. minuti. Poljaku je to 22. gol u 17 prvestvenih dvoboja.

RB Leipzig je kod kuće također s 1:0 pobijedio Union Berlin zahvaljujući golu Forsberga u 70. minuti na dodavanje bivšeg igrača Dinama Olma.

Arminia Bielefeld je na svom terenu s 3:0 nadigrala Stuttgart, a Borna Sosa je za goste igrao do 63. minute.

Freiburg i Eintracht odigrali su 2:2, dok je Koeln slavio kod Schalkea s 2:1 golom Thielmanna (90+3).