Važna tri boda

Niko Kovač očitao lekciju Borussiji Dortmund i nastavio sjajan niz na klupi Wolfsburga

Niko Kovač upisao je treću pobjedu u nizu na klupi Wolfsburga u Bundesligi.

Nogometaši Wolfsburga upisali su treću prvenstvenu pobjedu u nizu. U sklopu 14. kola njemačke Bundeslige momčad Nike Kovača svladala je Borussiju Dortmund s 2:0.

Momčad hrvatskog trenera povela je već nakon šest minuta igre pogotkom van de Vena, a sve do druge minute sudačke nadoknade nije bilo promjene rezultata.

Tada je Nmecha zabio za konačnih 2:0 i nova tri boda. S ovom pobjedom Wolfsburg je skočio na osmo mjesto prvenstvene ljestvice i sada ima 20 bodova, samo dva manje od mjesta koje vodi u Europu.

Luka Modrić VIDEO FIFA se poklonila kapetanu Vatrenih: Pogledajte što su pripremili za "magičnog Modrića" divider

Nakon lošeg otvaranja sezone, u prvih pet kola osvojili su samo dva boda, nogometaši Nike Kovača sve su preokrenuli. Od početka listopada ne znaju za poraz u prvenstvu.

Inače Josip Brekalo ostao je na klupi protiv Borussije, dok je Bartol Franjič ozlijeđen, tako da nije konkurirao za današnji ogled.