Gvardiol se ozlijedio

Kramarić golom započeo preokret Hoffenheima, RB Leipzig sprašio šest komada!

Leipzig je kod kuće s čak 6:0 isprašio Herthu, a do 55. minute je za domaće igrao Joško Gvardiol, koji je teren napustio zbog ozljede.

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić postigao je gol u domaćoj pobjedi Hoffenheima (3:1) nad Wolfsburgom.

Gosti su poveli preko Bakua (25), a u sudačkoj nadoknadi prvog dijela Kramarić je udarcem glavom izjednačio.

U nastavku je Hoffenheim pogocima Baumgartnera (74) i Kaderabeka (86) došao do potpunog preokreta i prvog poraza Wolfsburga.

Bayer Leverkusen je kod kuće svladao Mainz s 1:0 golom Wirtza, a pogodak Behrensa dva minuta prije kraja donio je pobjedu Union Berlinu protiv Arminie.

Eintracht i Koeln su odigrali 1:1.