Bit će tu borbe

Veliki povratak Mainza na gostovanju, uzeli važan bod u borbi za ostanak

U Kölnu nije bilo pobjednika između istoimenog domaćina i Mainza.

Bundesligaško kolo, ukupno 26. ove sezone i prvo poslije pandemije koronavirusa, igralo se i ove nedjelje, a u prvoj utakmici Köln i Mainz su odigrali 2:2.

Domaćini su vrlo rano poveli, već u šestoj minuti iz jedanaesterca kojeg je izborio i realizirao Mark Uth.

Kada je u 53. minuti Florian Kainz povećao njihovu prednost, činilo se da će bodovi ostati u Kölnu, ali gosti se nisu predavali, uspjeli su postići dva pogotka i ostati neporaženi.

gol expired Oni su se snašli: Navijači Kölna sjeli na livadu kraj stadiona i gledali svoj klub divider

Nigerijski napadač koji je u Mainzu na posudbi iz Liverpoola, Taiwo Awoniyi, smanjio je prednost domaćina u 61. minuti, da bi u 72. kamerunski veznjak Pierre Kunde Malong postavio konačan rezultat.

Za Mainz je ovo vrlo vrijedan bod u borbi za ostanak, u kojoj su oni daleko od toga da mirno mogu ući u završnicu prvenstva. Iz Bundeslige ispadaju dvije najlošije ekipe, a onaj tko završi na 16. mjestu za prvoligaški status morati razigravati u dvije utakmice s trećeplasiranim iz Druge lige. Mainz je trenutno na 15. mjestu s plus četiri u odnosu na Fortunu Düsseldorf i s devet bodova prednosti pred Werderom, ali klub iz Bremena ima dvije utakmice manje i priliku dodatno smanjiti zaostatak i zgusnuti poredak...

Tablice omogućuje SofaScore LiveScore

Veličanstveni preokret Alistaira Overeema

Prati nas na Instagramu!
Nogometaši Hajduka i Osijeka su saznali imena potencijalnih protivnika u 3. pretkolu Konferencijske lige.

Ako momčad Gennara Gattusa opravda ulogu favorita i svlada HB Torshavn, onda ih u trećem pretkolu čeka poraženi iz dvoboja Trabzonspor - Ružomberok.

Što se pak tiče Osječana, oni prvo moraju svladati Levadiu iz Tallinna, a onda u trećem pretkolu idu na pobjednika dvoboja između Zire i DAC.

📷 AFP
Rijeka saznala ime potencijalnog protivnika u 3. pretkolu Europske lige, a to će biti pobjednik dvoboja Šerif - Elfsborg.

📷 AFP
Domagoj Vida se nakon 14 godina oprostio od igranja za hrvatsku nogometnu reprezentaciju, a u nizu reakcija je i ona Matea Kovačića koji mu je posvetio zaista prekrasnu objavu.

"Koliko god mi ovo teško palo, a tebi sigurno još puno teže, baš sam sretan što smo imali priliku zajedno boriti se za najljepši dres i proslaviti najveće trenutke hrvatske reprezentacije. Voli te Kova!", poručio je Kovačić. ❤️🇭🇷