Zadnje kolo Bundeslige

VIDEO Dan koji će hrvatski reprezentativac pamtiti: Josip Stanišić zabio prvi gol za Bayern!

Odigrano je posljednje, 34. kolo Bundeslige u sezoni 2021./2022.

Hrvatski nogometni reprezentativac Josip Stanišić dočekao je svoj prvi pogodak u dresu Bayerna.

U posljednjem kolu Bundeslige Bavarci su gostovali kod Wolfsburga, završilo je 2:2, a Stanišić je postigao prvi gol na utakmici.

U 17. minuti korner je izveo Joshua Kimmich, a polivalentni hrvatski defenzivac bio je najviši u skoku i glavom neobranjivo pogodio. Zgoditak pogledajte OVDJE.

Prije odlaska na poluvrijeme Bayern je došao do povećanja vodstva, strijelac je bio Robert Lewandowski, ali domaćini se nisu predavali i uspjeli su u 45. minuti smanjiti, a zatim i početkom drugog dijela poravnati rezultat koji se do kraja nije mijenjao.

Bayern je novi stari prvak Njemačke dok je Wolfsburg sezonu završio na 12. mjestu.