Nogomet
SPORTOVI
Nogomet
Zadnje kolo Bundeslige

VIDEO Dan koji će hrvatski reprezentativac pamtiti: Josip Stanišić zabio prvi gol za Bayern!

Odigrano je posljednje, 34. kolo Bundeslige u sezoni 2021./2022.

gol expired (Foto: DNEVNIK.hr)

Hrvatski nogometni reprezentativac Josip Stanišić dočekao je svoj prvi pogodak u dresu Bayerna.

U posljednjem kolu Bundeslige Bavarci su gostovali kod Wolfsburga, završilo je 2:2, a Stanišić je postigao prvi gol na utakmici.

U 17. minuti korner je izveo Joshua Kimmich, a polivalentni hrvatski defenzivac bio je najviši u skoku i glavom neobranjivo pogodio. Zgoditak pogledajte OVDJE.

Prije odlaska na poluvrijeme Bayern je došao do povećanja vodstva, strijelac je bio Robert Lewandowski, ali domaćini se nisu predavali i uspjeli su u 45. minuti smanjiti, a zatim i početkom drugog dijela poravnati rezultat koji se do kraja nije mijenjao.

Bayern je novi stari prvak Njemačke dok je Wolfsburg sezonu završio na 12. mjestu.

Tablice omogućuje SofaScore LiveScore

 

Nastavi čitati
divider

Još vijesti
divider

 
Prati nas na Instagramu!
Veliki derbi Hajduka i Dinama ponovo su obilježile baklje i pirotehnika. 😐

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Može li Bjelica izvesti Dinamo iz krize? 🤔

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Ostao je još samo Joškov džemper... ⚽

Hvala vam što ste dio zajednice koja ponosno ističe poruku: I MI POMAŽEMO KAMENČIĆIMA! ❤
Najnovije pojačanje UPU ekipe i ozbiljni fantazista - Stipe. ❤️

Evo i njegovih par fotografija s posljednja dva snimanja pa da tako najavimo večerašnju derbi epizodu koju možete pratiti od 21:00 na našem portalu. 🎬

Bokin džemper u kojem Stipe dominira na fotografijama je razgrabljen tijekom ovog vikenda. Ostalo je još samo nekoliko primjeraka Joškovog džempera. Pa bacite oko na link u storyju. 😍