Jako bitni bodovi

Sosa upisao asistenciju, Stuttgart važnu pobjedu u gostima kod izravnog suparnika

Stuttgart je sada 16. s 23 boda, a Bochum 14. s 26.

Borna Sosa (Foto: Afp)

U utakmici 27. kola njemačke Bundeslige Stuttgart je kao gost slavio kod Bochuma s 3:2, a asistenciju za drugi gol gostiju ubilježio je Borna Sosa.

U derbiju začelja, Stuttgart je došao do bitne pobjede za ostanak, a Sosa je asistirao Guirasyu za 2:1 u 60. minuti. Ito (14) i Vagnoman (63) su još bili strijelci za Sttutgart, dok su Stoger (57) i Hofmann (85) zabili za Bochum.

Stuttgart je 16. s 23 boda, a Bochum 14. s 26.

Nogometaši Borussije pobijedili su danas na svom terenu u Mönchengladbachu Wolfsburg našeg Nike Kovača s 2:0 u utakmici 27. kola Bundeslige.

Golove su zabili Nathan Nguomou u 34. minuti na asistenciju Markusa Thurama, koji je golom u 63. minuti postavio konačan rezultat.

Nogometaš Wolfsburga Omar Marmoush postigao je pogodak u 10. minuti, ali je nakon upotrebe VAR tehnologije pogodak poništen zbog ofsajda.

Wolfsburg je doživio osmi poraz i deveti je na tablici sa 39 bodova, dok je Mönchengladbach na 10. mjestu, s četiri boda manje.