Uvjerljiva pobjeda

VIDEO Bayern s igračem manje svladao slabašnog protivnika: Nova zvijezda Vatrenih ušla pred kraj susreta

Bayern i Greuther Furth otvorili su 6. kolo Bundeslig večerašnjim susretom.

U prvoj utakmici 6. kola njemačke Bundeslige vodeći Bayern bez problema je kao gost svladao posljednji Greuther Fuerth sa 3:1 (2:0).

U prvom poluvremenu Bayern je stvorio dva gola prednosti zahvaljujući Muelleru (10) i Kimmichu (31), da bi u nastavku Griesbeck (68-ag) autogolom povećao prednost gostiju, a u samoj završnici je Itten (88) ublažio poraz domaćih.

Na početku drugog poluvremena francuski reprezentativac u momčadi Bayerna Pavard zaradio je direktno isključenje.

Isključenje Pavarda možete vidjeti OVDJE.

Novi hrvatski reprezentativac Josip Stanišić ušao je u igru u 86. minuti susreta za Bayern koji sada ima 16 bodova, tri više uz utakmicu više od drugog Wolfsburga, dok je Greuther Furth posljednjeplasirana momčad prvenstva s tek jednim osvojenim bodom.