Bundesliga

Dvojica Vatrenih izveli senzaciju u rušenju Dortmunda, Majer zaigrao nakon dva mjeseca

8. kolo njemačke Bundeslige donijelo je šok pobjedu Augsburga nad Dortmundom, skok Leipziga na vrh, a na terene ponovno je stigao Lovro Majer.

Kristijan Jakić (Foto: Profimedia)

U dvoboju 8. kola Bundeslige Augsburg je kod kuće iznenadio Borussiu Dortmund s 2-1, dok je RB Leipzig domaćom pobjedom nad Freiburgom (3-1) opet preuzeo vrh.

Augsburg je preokretom slavio protiv Borussije, uz veliki doprinos veznjaka Kristijana Jakića i vratara Nediljka Labrovića. Gosti su poveli golom Nizozemca Donyella Malena već u četvrtoj minuti, da bi bavarska momčad preokrenula golovima Francuza Alexa Claudea Mauricea (25, 50). Augsburg je pobjedom skočio na 11. mjesto, a Borussia je sedma.

Leipzig je također preokretom slavio protiv Freiburga i sada na vrhu ima tri boda više od Bayerna. Japanac Ritsu Doan doveo je Freiburg u vodstvo, a Istočni Nijemci su u drugom poluvremenu dali tri gola preko Mađara Willya Orbana, Nizozemca Lutsha Geertuide i Belgijanca Loisa Opende.

Stuttgart je s 2-1 pobijedio Kiel, dok su St. Pauli i Wolfsburg, za koje je zadnjih deset minuta igrao Lovro Majer, odigrali 0-0.

Niko Sigur VIDEO Festival promašaja zamalo koštao Hajduk sva tri boda protiv Lokosa divider

Hajduk slavlje protiv Lokomotive Hajduk slavio protiv Lokomotive: Kalinić kardinalno pogriješio, Sigur lijepo zabio i izvukao Bijele divider

Torcida FOTO Rođendanski spektakl Torcide u 74. minuti: Pogledajte slavljeničku koreografiju divider