Luda ekipa

Sosa asistent za nevjerojatni Stuttgart: Doma ne mogu dobiti nikog, a u gostima gaze

Mladi hrvatski reprezentativac bio je dodavač za drugi od četiri zgoditka svog sastava.

U 15. kolu Bundeslige Stuttgart je u nedjelju u gostima svladao Augsburg sa 4:1.

Hrvatski branič Borna Sosa bio je asistent za drugi pogodak gostiju koji je postigao Silas Wamangituka u 29. minuti.

Za Stuttgart strijelci su još bili Nicolas Gonzalez (10-pen), Gonzalo Castro (61) i Daniel Didavi (87), a jedini pogodak za Augsburg zabio je Marco Richter u 46. minuti, koji je pola sata kasnije zaradio crveni karton.

U posljednjoj utakmici 15. kola Arminia Bielefeld je kod kuće dobila Herthu sa 1:0 pogotkom Reinholda Yaboa u 64. minuti.