Remi kod kuće

Kramarić asistirao za preokret Hoffenheima, njegova ekipa ipak ostala bez pobjede

Kramarić je odigrao svih 90 minuta za Hoffenheim koji je sada drugi na ljesvici s četiri boda, dva manje od vodećeg Wolfsburga.

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Andrej Kramarić bio je asistent u 2:2 (2:1) domaćem remiju Hoffenheima protiv Union Berlina u susretu 2. kola njemačkog prvenstva.

Kramarić je u 30. minuti proigrao Bruuna Larsena za vodstvo Hoffenheima od 2:1. Prethodno je Union poveo golom Giesselmanna (10), na 1:1 poravnao je Akpoguma (14), da bi u nastavku utakmice na konačnih 2:2 poravnao Awoniyi (47).

Kramarić je odigrao svih 90 minuta za Hoffenheim koji je sada drugi na ljesvici s četiri boda, dva manje od vodećeg Wolfsburga, a isti učinak imaju treći Bayer i četvrti Freiburg.