Kao na traci

Ludnica na Allianz Areni: Palo pet golova u razmaku od 21 minute, Bayern iščupao pobjedu

Bayern se ovom pobjedom pridružio Hoffenheimu, Bayeru i Freiburgu koji imaju po četiri boda, dva manje od vodećeg Wolfsburga koji je jedini ostao stopostotan.

U posljednjoj utakmici 2. kola njemačkog nogometnog prvenstva Bayern je kao domaćin svladao Köln sa 3:2 (0:0), a svih pet golova postignuto je u razdoblju od 20-ak minuta, između 50. i 71.

Bayern je poveo 2:0 preko Lewandowskog (50) i Gnabryja (59), no Modeste (60) i Uth (62) su ekspresno poravnali, ali Gnabry (71) je svojim drugim golom ipak osigurao bodove prvaku.

Bayern se ovom pobjedom pridružio Hoffenheimu, Bayeru i Freiburgu koji imaju po četiri boda, dva manje od vodećeg Wolfsburga koji je jedini ostao stopostotan, dok je Koeln u skupini momčadi s tri boda.