Prekršaj za zatvor

Pogledajte krvnički start finskog nogometaša nad Kolašincem: Zaradio je izravan crveni karton

Finska je svladala BiH sa 3:1, a utakmicu je obilježio start Raitale koji je zaradio isključenje.

Domaćim porazom protiv Finske u pretposljednjem kolu kvalifikacija, nogometaši BiH ostali su bez ikakve šanse za plasman na Svjetsko prvenstvo u Kataru.

Naši susjedi imali su igrača više od 37. minute susreta nakon što je finski nogometaš Juka Raitala napravio brutalan prekršaj nad Seadom Kolašincem za što je zaradio crveni karton.

Kako bi spriječio potencijalno opasnu šansu reprezentaciju BiH, Raitala je s leđa napravio prekršaj nad Kolašincem i to s obje noge. Bio je to opasan start za što je finski nogometaš opravdano zaradio isključenje, a Kolašinac je još dobro i prošao.

Brutalan prekršaj Raitale možete vidjeti OVDJE.

Unatoč tome što su imali igrače manje, Finci su uspjeli pogodak i tako povećati vodstvo u Zenici.

U 69. minuti igrač Dinama Luka Menalo donio produženje nade za BiH, ali ta nada je trajala svega četiri minute jer je Daniel O'Shaughnessy ostao potpuno sam i lako postigao gol za 3:1