odigrao je odlično

Bruno Petković: "Moj gol nije bitan, a vi odlučite je li Petković dobar ili ne?"

Nakon utakmice svoj komentar je dao Bruno Petković, strijelac gola sjajnim škaricama.

Nogometaši Dinama izborili su prolaz u grupnu fazu Lige prvaka nakon što u uzvratnoj utakmici doigravanja u produžetku svladali u Zagrebu Bodo/Glimt s 4:1 (2:1) i time nadoknadili poraz od 0-1 iz prve utakmice u Norveškoj.

Gol vrijedan Lige prvaka zabio je Josip Drmić u 117. minuti, a u 120. minuti pobjedu je zapečatio Petar Bočkaj.

U regularnom dijelu pogotke su za Dinamo dali Mislav Oršić (4) i Bruno Petković (35), dok je za Bodo/Glimt zabio Albert Gronbaek (70).

gol expired VIDEO Čudesne škarice Petkovića: Je li na Maksimiru viđen gol sezone u Europi? divider

''Jedan od najljepših mojih golova, ali više mi je važno što je bio jako bitan, rezultat je primaran. Moj gol nije.

gol expired Norveški mediji potpuno šokirani, tuguju za propuštenom prilikom, jednog igrača posebno izdvojili divider

Iskreno, prvo poluvrijeme smo dominirali, u drugom dijelu smo im dopustili previše posjeda, previše ulazaka u našu trećinu, ali nekad se dogode takve utakmice gdje trebaš patiti, možda se nekad bolje povuci, da se podigne energija, teško je trčati za protivnicima, ali postavili smo se i došli do željenog cilja. Sve je stvar karaktera, fizička sprema je ono što ti pomaže, ali kada noge ne idu, onda izvlačiš iz karaktera. Svi su dali sve od sebe.'', rekao je Petković pa komentirao je li se vratio u staru formu.

''To je na vama da odlučite, ja sam tu da ispunim zadatke svog trenera, a vi ocjenite je li dobar Petković'', dodao je Petković.