nije moglo bolje

Projektil sa 60-ak metara kojim je dovršen devetominutni preokret u Ligi prvaka

Brian Lozano postigao je čudesni pogodak u CONCACAF-ovoj Ligi prvaka.

Lozano slavi pogodak (Screenshot)

Čudesni pogodak viđen je noćas u utakmici CONCACAF Lige prvaka, u susretu meksičkog Santosa i američkog New York Red Bulla. Riječ je bila o uzvratnoj utakmici četvrtfinala, u kojem je Santos prošao dalje s ukupnim rezultatom 6:2.

Prvu utakmicu u New Yorku dobio je meksički sastav s 2:0, a onda je pred svojim navijačima nakon svega devet minuta gubio identičnim rezultatom. Isti je stajao na semaforu do 72. minute, a onda je Santos u razmaku od devet minuta utrpao četiri komada!

Gol o kojem će se pričati zabio je Brian Lozano u 81. minuti, a to je ujedno bila i točka na i uraganu meksičke momčadi. Nakon jedne odbijene lopte iz svog kaznenog prostora Lozano je s otprilike 60-ak metara odapeo projektil i u savršenom luku lobao vratara za konačnih 4:2.

GOLČINA LOZANA ZA 4:2