na kraju mogli i izgubiti

Očajni Brazil bez Neymara odigrao tek 1:1 protiv slabašne Paname

Brazil je odigrao lošu prijateljsku utakmicu u Portugalu i remizirao sa slabašnom Panamom.

Detalj s utakmice Brazil - Panama (Foto: AFP) (Foto: Afp)

U prijateljskom susretu odigranom u Portugalu nogometaši Brazila i Paname odigrali su 1:1. Peterostruki svjetski prvaci Brazilci odigrali su jednu od najlošijih utakmica u zadnjih tri godine otkad ih vodi Tite.

Prije ove utakmice Panama je izgubila sve četiri utakmice protiv Brazilaca uz gol-razliku 0:16, a taj se niz, činilo se, produžio u 31. minuti kada je Lucas Paqueta donio Južnoamerikancima vodstvo.

No, samo četiri minute kasnije za Panamce je izjednačio Adolfo Machado i taj je rezultat ostao do samog kraja, iako su Richarlison i Casemiro u nastavku pogađali vratnice.

Brazil, koji je igrao bez ozlijeđenoga Neymara, u utorak gostuje kod Češke u Pragu.