Festival promašaja

Borussia Dortmund slavila u Pragu, Napoli u Genku pogađao vratnice

Genk i Napoli odigrali su 0:0 u skupini E Lige prvaka, dok je u skupini F Borussia Dortmund slavila 2:0 protiv Slavije u Pragu…

Igrači Borussije Dortmund slave pogodak (Foto: AFP) (Foto: Afp)

U susretu 2. kola F skupine nogometne Lige prvaka Borussia Dortmund je na gostovanju pobijedila prašku Slaviju sa 2-0.

Junak utakmice bio je dvostruki strijelac Achraf Hakimi koji se upisao među strijelce u 35. i 89. minuti.

Marokanski branič, koji je u Dortmund stigao u srpnju prošle godine na dvogodišnju posudbu iz Real Madrida, je zabio oba gola nakon brzih kontri njemačkog sastava.

U drugom susretu iz ove skupine u derbiju večeri sastaju se Barcelona i Inter.

Na ljestvici vodi Borussija sa četiri boda, dok Barcelona, Slavija i Inter imaju po bod.

U susretu iz E skupine Genk i Napoli su odigrali bez golova.

Gosti su u prvom poluvremenu čak tri puta gađali okvir gola. Dva puta Arkadiusz Milik, a jednom Jose Callejon, ali nisu uspjeli svladati Gaetana Couckea.

U drugom susretu iz ove skupine večeras se sastaju Liverpool i RB Salzburg.

Na ljestvici vodi Napoli sa četiri boda, RB Salzburg ima tri boda, Genk jedan, a Liverpool je bez bodova, ali i s utakmicom manje.