A još je i asistirao

Pogledajte fantastičan slobodnjak hrvatskog reprezentativca: Golman nije imao šanse!

Hrvatski reprezentativac pružio je sjajnu predstavu na Venue Falkirk Community stadionu u Falkirku.

Nogometaši Rangersa izborili su plasman u četvrtfinale škotskog Liga kupa nakon što su na gostovanju pobijedili Falkirk4:0 uz pogodak i asistenciju Borne Barišića.

Hrvatski reprezentativac pružio je sjajnu predstavu na stadionu Venue Falkirk Community u Falkirku upisavši pogodak i asistenciju.

Gosti su poveli u 6. minuti golom Jermaina Defoea, na 2:0 povisio je Calvin Ughelumba u 30. minuti, a u 41. minuti među strijelce se upisao i Barišić sjajnim golom iz slobodnog udarca.

U drugom poluvremenu upisao i asistenciju

U drugom dijelu Rangers je zabio još jedan pogodak, u 51. minuti Barišić je asistirao Jamesu Tavernieru za konačnih 4:0.

Barišić je igrao do 55. minute, dok je Nikola Katić izvan stroja zbog ozljede.

Drugi škotski velikan Celtic kod kuće je izgubio od Ross Countyja sa 0:2, a golove su zabili Ross Stewart (39-11m) i Alex Iacovitti (84).