svi u čudu

VIDEO Bizarna tehnika izvođenja penala je hit: Igrač se ''zamrznuo'', zabio pa promašio

Nogometaš iz Porugala postao je hit u svjetskim medijima.

Jardel (Foto: Twitter/Screenshot)

Scene iz druge portugalske lige postale su hit u svjetskim medijima i društvenim mrežama. Domaćin Feirense je ugostio Leixoes SC, a dvoboj je završio rezultatom 1:1.

No to je u ovoj priči manje bitno, glavna tema s utakmice je izvođenje dva penala. Nogometaši Feirensea gubili su 0:1, a onda su dobili priliku za izjednačenje u 65. minuti utakmice.

Loptu je uzeo Jardel. Portugalski nogometaš je krenuo prema golu i onda odjednom stao, ''zamrznuo se'', pričekao je nekoliko sekundi pa zapucao. Na njegovu sreću uspio je zabiti, a protivnički golman je u čudu gledao.

gol expired Dinamu sudi slavni Španjolac, a Hajduku sudac iz Latvije divider

Navijači na društvenim mrežama su oduševljeni potezom, a neki idu toliko daleko da penal nazivaju najbolje izvedenim u povijesti nogometa.

No kasnije se baš i nije proslavio. Pokušao je sve isto u 96. minuti utakmice i to za pobjedu, a golman mu je onda obranio.