Sjajna predstava

Bivši igrač Hajduka upisao hat-trick i asistenciju: Nedavno je zaigrao protiv Vatrenih

Umut Nayir je već zabio 15 golova za Umraniyespor u turskom prvenstvu.

Umut Nayir (Foto: Zeljko Hajdinjak/Cropix)

Umut Nayir, bivši napadač Hajduka, zabio je tri pogotka u visokoj pobjedi svog Umraniyespora protiv Samsunspora u sklopu 33. kola turske Superlige.

Turski nogometaš je zabio u 7., 24. pa 77. minuti, a u prvoj minuti sudačke nadoknade upisao je i asistenciju za četvrti pogodak svoje momčadi na susretu.

Važni su ovo bodovi za Umraniyespor, koji se bori za ostanak u elitnom razredu turskog nogometa.Trenutno su na 17. mjestu prvenstvene tablice sa 26 bodova.

Mierez i Šutalo Osijek i Dinamo zadovoljili se podjelom bodova na punom Gradskom vrtu divider

Umut je ove sezone već zabio 15 golova i nalazi se među deset najboljih strijelaca turske lige.

Inače nedavno je zaigrao u dresu turske nogometne reprezentacije, i to protiv Hrvatske koja je slavila s 2:0 u kvalifikacijama za Euro 2024. Bio je to njegov drugi nastup u reprezentativnom dresu, a debitirao je nekoliko dana ranije protiv Armenije.