Bišćan upisao veliku pobjedu u novom klubu: Srušio Karima Benzemu i društvo

Hrvatski trener je preuzeo momčad iz Saudijske Arabije sredinom listopada.

Igor Bišćan (Foto: Vladimir Dugandzic/Cropix)

Igor Bišćan upisao je veliku pobjedu na klupi Al Shababa.

U susretu 12. kola njegova je momčad na domaćem terenu svladala moćni Al Ittihad s 1:0, a pogodak odluke zabio je Carlos Junior u 14. minuti. Gosti su nastupili u jakom sastavu, od prve minute su krenuli Luiz Felipe, N'Golo Kante i Karim Benzema, ali do kraja susreta rezultat se više nije mijenjao.

Bišćanova momčad je na devetom mjestu prvenstvene ljestvice, a prije samo četiri dana iz Kupa su izbacili Al Fateh (2:1) kojeg s klupe vodi bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić.

Željko Sopić Sopić: "Skužio sam da nemam pojma o nogometu, valjda sam se bavio nekim drugim sportom" divider

Podsjetimo Bišćan nije dugo bio na burzi, Dinamo je napustio 21. kolovoza nakon ispadanja od AEK-a u Ligi pvaka, a samo dva mjeseca kasnije preuzeo je momčad iz Saudijske Arabije.

Potpisao je ugovor do ljeta 2026. godine, a u četiri susreta upisao je tri pobjede i jedan poraz. Najveća zvijezda njegove momčadi je Yannick Carrasco, a tu su još Ever Banega i Habib Diallo.