crni niz nema kraja

Bilićeva drama se nastavlja: Priznao što im slijedi

West Ham Slavena Bilića pada na ljestvici i sada je pred njim borba za ostanak u ligi.

Slaven Bilić pretrpio je s West Hamom peti uzastopni poraz nakon što ga je sinoć svladao Arsenal s 3:0. Čekićari su na 15. mjestu lige, sa šest bodova više od crte ispadanja.

''Da, predstoji nam borba za opstanak. Ne skrivamo to. Moramo biti realni. Ovo moramo zaboraviti, velike utakmice su pred nama, pogotovo u nedjelju protiv Swanseaja. Jedna pobjeda će sve promijeniti'', rekao je Bilić pa se osvrnuo na utakmicu:

''U drugom poluvremenu oni su podigli ritam i zabili, nakon čega su bili još bolji. Mi smo željeli bod. Nadali smo se da možemo duže držati nulu jer onda bi oni i njihovi navijači bili nervozniji, no nakon gola igrali su puno slobodnije.''

Trener Arsenala Arsene Wenger je dodao:

''West Ham se dobro branio u prvom poluvremenu, no bili smo odlučniji u nastavku. Svi su odigrali dobro, za nijednog igrača ne mogu reći da je odigrao loše. Iza nas je teško razdoblje, ali rastemo. Pred nama je završni sprint u Premierligi. Moramo biti konstantni.''