šteta

Bilićev WBA i dalje bez pobjede: Krovinović bio jako blizu gola

WBA je trenutno 17. u Premierligi.

U susretu 5. kola Engleske lige WBA i Burnley su odigrali 0-0, pa bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić još čeka prvu pobjedu u Premiershipu.

Dvoboj dvije najlošije ekipe na ljestvici donio je dominaciju WBA, koji je promašio pregršt prilika, a prvu već u 3. minuti nije uspio realizirati Filip Krovinović, koji je zamijenjen u 65. minuti. To je bila i prva utakmica ove sezone koja je u engleskom prvenstvu završena bez golova.

Veliku priliku za gol imao je Filip Krovinović. Hrvatski veznjak kod Bilića sjajno je pucao sa 16 metara, ali njegov udarac  je prošao milimetarski od gola.

WBA je ostvario tek drugi bod, a Burnley svoj prvi bod iz četiri utakmice. Obje momčadi su začelje prepustili Sheffieldu i Fulhamu, koji imaju po jedan osvojeni bod.

Kasnije u zadnjoj utakmici 5. kola igraju Leeds i Wolverhampton.