Bit će borba za ostanak

Bilić izgubio u derbiju začelja: WBA još uvijek bez pobjede

Slaven Bilić niti u sedmom kolu nije stigao do prve pobjede u elitnom razuredu engleskog nogometa.

U derbiju začelja engleskog nogometnog prvenstva West Bromwich Albion, kojeg vodi hrvatski stručnjak Slaven Bilić, poražen je na gostovanju kod Fulhama sa 0-2 nakon čega je pao u zonu ispadanja.

Slaven Bilić niti u sedmom kolu nije stigao do prve pobjede u elitnom razuredu engleskog nogometa. U susretu protiv Fulhama upisao je i četvrti poraz uz tri remija nakon čega je njegova momčad pala na 18. mjesto Premier lige.

Fulham je poveo u 26. minuti golom Bobbyja De Cordove-Reida, a na 2-0 je povisio Ola Aina četiri minute kasnije. Kod oba gola asistirao je srpski internacionalac Aleksandar Mitrović.

Do kraja susreta bilo je još nekoliko prilika na obje strane, no rezultat se više nije mijenjao.

Za WBA je do 70. minute igrao hrvatski nogometaš Filip Krovinović.

Fulham je prvom pobjedom ove sezone pobjegao iz zone ispadanja i sa četiri boda nalazi se na 17. mjestu, dok je WBA pao na 18. poziciju s tri boda. Na zadnja dva mjesta su Sheffield United i Burnley sa po jednim bodom.