Pa to je nevjerojatno...

Prijateljska utakmica, a Mourinho i tri igrača Rome dobili crvene kartone: Primili su pet komada

U sklopu priprema za novu sezonu odigrana je prijateljska utakmica u Sevilli.

Na stadionu Benito Villamarin u Sevilli ove subote su se u prijateljskoj utakmici sastali Betis i Roma. Završilo je 5:2 za Španjolce, a glavna vijest s ovog susreta nije neki od sedam postignutih zgoditaka već to što je Roma dobila čak četiri crvena kartona.

Pri rezultatu 3:2 u 59. minuti drugi žuti karton dobio je Lorenzo Pellegrini što je silno razljutilo Josea Mourinha koji je prežestoko prosvjedovao te ga je glavni sudac isključio.

Šest minuta kasnije na isti način kao i Pellegrini (drugi žuti) pocrvenio je Gianluca Mancini, da bi u 78. izravni crveni dobio Rick Karsdorp.

U takvoj situaciji, s već napravljenih sedam zamjena, bilo je samo pitanje koliko će još golova primiti Roma.

U konačnici je Betis poentirao još dvaput, u 80. i 83. minuti.

Dodajmo kako u subotu 14. kolovoza Betisu kreće prvenstvo, u prvom kolu La Lige gostovat će kod Mallorce, dok će Roma 22. kolovoza na startu Serie A biti domaćin Fiorentini.